Skip to main content
Maszyna rolnicza pracuje na polu

Producent maszyn rolniczych – Mandam

Witamy na stronie internetowej producenta maszyn rolniczych Mandam. Firma jest obecna na polskim rynku od ponad trzydziestu lat i od dłuższego czasu jest jednym z czołowych producentów maszyn rolniczych w kraju. Mandam, jako producent maszyn rolniczych jest znany z takich produktów jak brony talerzowe, agregaty podorywkowe, agregaty do uprawy uproszczonej, pługi dłutowe, pługi obracalne do tradycyjnej orki, brony i wały łąkowe oraz inne uprawowe maszyny rolnicze. Każdy, kogo interesują maszyny uprawowe, a także maszyny do pielęgnacji terenów zielonych, jak również narzędzia do mechanizacji robót w gospodarstwie rolnym, znajdzie w ofercie wiele interesujących produktów. Produkowane przez gliwicką firmę Mandam maszyny rolnicze, takie jak kultywatory zębowe, kultywatory dłutowe, brony i wały łąkowe, wały uprawowe, cieszą się dużym zainteresowaniem rolników zarówno w kraju jak i za granicą.

Informacje

O naszych produktach

Producent maszyn rolniczych Mandam stawia na wysokiej jakości produkty, kompleksową obsługę klienta i fachowy serwis. Priorytetem jest też dostosowanie osprzętu maszyn do rodzaju gleby w danym regionie, co sprawia, że maszyny rolnicze pracują wydajnie i niezawodnie przez długi czas. Nie mniej ważnym aspektem dla Mandam jest ochrona środowiska. Wszystko to sprawia, że Mandam jest najlepszym partnerem dla współczesnego rolnictwa. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z ofertą i do nawiązania współpracy. Przedstawiciele firmy chętnie opowiedzą o dostępnym asortymencie i jego specyfikacji technicznej.

 

Brony talerzowe

Brony talerzowe to maszyna rolnicza niezbędna do uprawy pożniwnej, wymieszania resztek pożniwnych, ale też niezastąpiona jako agregat doprawiający przed siewem. Brony talerzowe marki Mandam to  bezobsługowe łożyska, talerze ze stali borowej mocowane na zabezpieczeniach gumowych lub na amortyzatorach sprężynowych, regulowana odległość wału za maszyną, a także szeroki asortyment wyposażenia dodatkowego.

 

Wały uprawowe

Wały uprawowe stosowane do zagęszczenia i wyrównania gleby przed lub po siewie doskonale poprawiają strukturę gleby oraz pomagają jej zatrzymać wilgoć. Różne wersje wałów uprawowych, na przykład wzbogaconych o rzędy noży rozdrabniających lub we włókę równającą regulowaną mechanicznie i hydraulicznie, pozwala dopasować odpowiednią maszynę do konkretnych zastosowań.

Pługi dłutowe

Pługi dłutowe marki Mandam to solidna i wytrzymała konstrukcja, dzięki czemu można pracować z ich wykorzystaniem nawet w trudnych warunkach glebowych, w tym na twardym podłożu oraz na glebach z resztkami pożniwnymi. Pługi dłutowe zostały skonstruowane tak, aby sięgać nawet do warstwy podornej, co pozwala glebie oddychać i co poprawia przesiąkanie wody. W efekcie możliwe jest ożywienie gleby, co sprzyja szybszemu wzrostowi roślin. Pługi dłutowe, podobnie jak pługi obracalne do tradycyjnej orki, są jedną z nowszych propozycji producenta maszyn rolniczych Mandam, ale już zdążyły zyskać uznanie klientów.

 

Copyright © MANDAM Sp. z o.o.
ul.Toruńska 14, 44-100 Gliwice
Wszelkie prawa zastrzeżone

tel: +48 32 232 26 60
fax: +48 32 232 58 85
mandam@mandam.com.pl